Producenci

Ostatnio przeglądane

Benibachi Mironekuton 1 kg Zobacz większe

Benibachi Mironekuton 1 kg

BENIBACHI MIRONEKUTON - najczystszy minerał z Japonii dla krewetek
- opakowanie oryginalne 1 kg

Więcej szczegółów

141,55 zł

Brak w magazynie
Brak w magazynie

Dodaj do listy życzeń

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Więcej informacji

BENIBACHI - KREWETKOWY MERCEDES

Benibachi Mironekuton (100% pure) to rzadki Japoński minerał występujący w jednym miejscu w Japonii, gromadzony specjalnie dla marki Benibachi tylko w najczystszej postaci. Mironekuton powstawał miliony lat temu i dlatego jest tak cenny. Składa się on z kilkudziesięciu minerałów i mikroelementów, które są pozostałością z roślin, planktonu, alg i innych zwierząt morskich z których Mironekuton jest zbudowany. Po włożeniu minerału do wody rozpoczyna się powolny, systematyczny proces uwalniania tych substancji, który ma znaczący wpływ na jakość wody, tym samym na życie krewetek. 


SPECJALNE WŁAŚCIWOŚCI

Benibachi Mironekuton (100% pure) powoli i systematycznie uwalnia minerały do wody. Wpływa to korzystnie na rozwój dobroczynnych bakterii i innych prostych mikroorganizmów, które są niezmiernie istotne, jak nie niezbędne w diecie młodych krewetek. Dodatkowo bogata mineralizacja wody i zawartość tlenku żelaza widocznie poprawia wzrost roślin. Benibachi Mironekuton (100% pure) ma neutralne pH, zawiera m. in. wapń i magnez, przez co delikatnie podnosi twardość wody i wartość pH, dodatkowo je stabilizując. Stabilne pH ma znaczący wpływ na samopoczucie krewetek i zmniejszenie stresu. Jak powszechnie wiadomo wysokie skoki pH uniemożliwiają rozmnażanie krewetek i przyczyniają się do ich śmierci. Benibachi Mironekuton (100% pure) pomaga osiągnąć doskonale rezultaty w hodowli krewetek.

 

SPOSÓB UŻYCIA 

Benibachi Mironekuton (100% pure) zawiera skały mineralne i odrobinę pyłu mineralnego z tych skał. Nie na konieczności płukania przed włożeniem do akwarium, nie ma także przeciwwskazań przed płukaniem. Kawałki minerału należy umieścić w akwarium, najlepiej w widocznej jego części, ponieważ krewetki lubią go skubać i łatwo jest je wtedy obserwować. Poniżej wymagana ilość minerału ma określoną pojemność akwarium. 

- Benibachi Mironekuton (100% pure) 50g mineralizuje do 25l wody. 
- Benibachi Mironekuton (100% pure) 100g mineralizuje do 50l wody. 
- Benibachi Mironekuton (100% pure) 200g mineralizuje do 100l wody. 
- Benibachi Mironekuton (100% pure) 500g mineralizuje do 250l wody. 
- Benibachi Mironekuton (100% pure) 1000g mineralizuje do 500l wody. 

W przypadku kiedy inne mineralizatory nie są używane, bądź woda jest zbyt miękka, ilość minerału można spokojnie podwoić.

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Benibachi Mironekuton 1 kg

Benibachi Mironekuton 1 kg

BENIBACHI MIRONEKUTON - najczystszy minerał z Japonii dla krewetek
- opakowanie oryginalne 1 kg

Napisz opinię