Producenci

Ostatnio przeglądane

Benibachi GOLD SHRIMP FOOD 2g

GOLD FOOD 

POKARM PODSTAWOWY [MIX]

Zaprojektowany dla młodych i dorosłych krewetek odmian cardina.

Więcej szczegółów

5,42 zł

Bardzo dużo
Bardzo dużo

Dodaj do listy życzeń

Nowy

38 Przedmioty

Więcej informacji

BENIBACHI GOLD SHRIMP FOOD  to najwyższej jakości podstawowy pokarm dla krewetek odmian cardina. Wykonany z 100% organicznych składników, widocznie wzmacnia zarówno wzrost jak i poprawia kolory. Stosowany długotrwale nadaje kolorom wyrazu i je pogłębia. Ponad to bogactwo minerałów i składników budulcowych (chityna, chitozan, wapń itp) gwarantuje stały, równomierny rozwój krewetek młodych, natomiast krewetkom dorosłym zapewnia optymalną ilość minerałów niezbędnych do utrzymania twardego pancerza oraz pięknych kolorów. Opakowanie GOLD SHRIMP FOOD zawiera 50g pokarmu w tym 30g listków i 20g granulek. Pokarm jest zaprojektowany i odpowiedni zarówno dla małych jak i dorosłych krewetek, co czyni go najbardziej ekonomicznym pokarmem w swojej klasie. Zaleca się podawanie zamiennie z organicznymi pokarmami bez pestycydów Benibachi Kale i Dry Spinach.


SKŁADNIKI

Zawiera glony kelp, drożdże, wapń, składniki roślinne i zwierzęce, naturalny ekstrakt witamin i minerałów, chitynę, chitozan, inne składniki ...


SPOSÓB UŻYCIA

Może być podawany codziennie w ilości jaką krewetki zjedzą przez jeden dzień. W przypadku podawania razem z innymi pokarmami BENIBACHI, zwłaszcza z organicznym DRY SPINACH i KALE można karmienie ograniczyć, aby nie przekarmiać krewetek. Ważne jest aby krewetki spożywały tylko pokarmy wartościowe, bez przekarmiania.


UWAGA
Pokarmy Benibachi są wykonane z najwyzszą pieczołowitością, z najwyższej klasy naturalnych surowców i ekologicznych warzyw pochodzących z farmy warzywnej Benibachi.


Pokarm 100% wolny od chemikaliów, pestycydów i konserwantów.

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Benibachi GOLD SHRIMP FOOD 2g

Benibachi GOLD SHRIMP FOOD 2g

GOLD FOOD 

POKARM PODSTAWOWY [MIX]

Zaprojektowany dla młodych i dorosłych krewetek odmian cardina.

Napisz opinię