Producenci

Ostatnio przeglądane

Nowy Vin Blizzard Spinach Taste dla krewetek 35g Zobacz większe

Vin Blizzard Spinach Taste dla krewetek 35g

Vin Blizzard Spinach Taste dla krewetek

tabletki

35g

Więcej szczegółów

59,85 zł

Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

Dodaj do listy życzeń

Nowy

5 Przedmioty

Więcej informacji

Po prawie 4 latach badań na rynek wszedł Vin Blizzard Spinach Taste . Wyprodukowana z najlepszych składników, takich jak wysokiej jakości sproszkowany szpinak, sproszkowana spirulina, aminokwasy i białko roślinne, ta karma jest idealnym, wszechstronnym pokarmem dla krewetek.

Oprócz sproszkowanego szpinaku Vin Blizzard Spinach Taste zawiera również świeże liście szpinaku, które zostały ugotowane, blanszowane, wysuszone i odwodnione. Aby zachować wszystkie składniki odżywcze w żywności, nie stosuje się konserwantów, co oznacza, że ​​żywność składa się w 100% z użytecznych składników.

Pokarm ma okrągły kształt (tabletki). Tabletki charakteryzują się idealną twardością, grubością i rozmiarem, dzięki czemu łatwo je łamać i podawać. Pokarm jest odpowiedni zarówno dla młodych, jak i dorosłych krewetek. Po umieszczeniu w akwarium pokarm pęcznieje i rozdrabnia się bardzo powoli. Usuwanie pozostałych pozostałości nie jest konieczne, ponieważ żywność składa się wyłącznie z naturalnych, roślinnych surowców, które nie zanieczyszczają wody.

Jedzenie może przez chwilę unosić się na wodzie, zanim opadnie, jest to normalne.

Zawartość: 35 gramów

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Vin Blizzard Spinach Taste dla krewetek 35g

Vin Blizzard Spinach Taste dla krewetek 35g

Vin Blizzard Spinach Taste dla krewetek

tabletki

35g

Napisz opinię