Producenci

Ostatnio przeglądane

Benibachi KOMB FOOD 50g

KOMB FOOD

POKARM OBFITY W NAJBARDZIEJ RÓŻNORODNE SKŁADNIKI

Przyspiesza wzrost, podkreśla kolorystykę.

Więcej szczegółów

51,78 zł

Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

Dodaj do listy życzeń

Nowy

5 Przedmioty

Więcej informacji

BENIBACHI KOMB FOOD to bogaty w składniki odżywcze i białka roślinne pokarm dla krewetek bazujący na rożnych odmianach KELP i wodorostów morskich. Bardzo duże opakowanie 50g. Dostarcza obfitą porcję minerałów, mikroelementów, witamin i naturalnych składników odżywczych, które są bardzo dobrze akceptowane przez krewetki. Idealny dla krewetek dorosłych jak i młodych dzięki formie mikro granulatu. Może stanowić źródło głównego pożywienia, lub być idealnym uzupełnieniem podstawowej diety, ze względu na bardzo bogaty i zróżnicowany skład. Wysoka zawartość minerałów i witamin przyczynia się do umiarkowanej mineralizacji wody a także pozytywnie wpływa na wzrost roślin i mchów.


GŁOWNE SUROWCE

Różnorodne odmiany Kelp i wodorosty morskie, inne.


SKŁADNIKI

Polisacharydy, kwas alginowy, laminaryny, mannitol, fukoidan z wodorostów morskich, różne minerały, aminokwasy, witaminy.


SPOSÓB UŻYCIA

Proszę podawać ilość jaką krewetki są w stanie zjeść w ciągu jednego dnia, dawkę należy dopasować do wielkości stada. W komplecie łyżeczka do wygodnej suplementacji.


UWAGA
Pokarmy Benibachi są wykonane z najwyzszą pieczołowitością, z najwyższej klasy naturalnych surowców i ekologicznych warzyw pochodzących z farmy warzywnej Benibachi.


Pokarm 100% wolny od chemikaliów, pestycydów i konserwantów.

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Benibachi KOMB FOOD 50g

Benibachi KOMB FOOD 50g

KOMB FOOD

POKARM OBFITY W NAJBARDZIEJ RÓŻNORODNE SKŁADNIKI

Przyspiesza wzrost, podkreśla kolorystykę.

Napisz opinię