Producenci

Ostatnio przeglądane

SECOH Dmuchawa membranowa, 3000l/h, pompa JDK-20

SECOH Dmuchawa membranowa, kompresor, pompa
JDK-20
3000l/h
16W

Więcej szczegółów

500,65 zł

500,65 zł

Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

Dodaj do listy życzeń

Nowy

4 Przedmioty

Więcej informacji

SECOH JDK-20

Dmuchawa membranowa SECOH JDK-20 charakteryzuje się obniżonym zużyciem energii elektrycznej nawet do 25-30% - w zależności od zastosowania.

Opis SECOH JDK-20:

Dmuchawy tej serii są również mniejsze gabarytowo o ok. 30% w porównaniu do serii SLL i EL-S. Dmuchawy serii JDK są nie tylko energooszczędne i mniejsze gabarytowo są również lżejsze od odpowiedników serii SLL i EL.

Cechy SECOH JDK-20:

Zintegrowane zabezpieczenie termiczne. Seria JDK standardowo wyposażona jest w przeciążeniowy wyłącznik termiczny. Układ elektryczny zostaje rozłączony gdy temperatura uzwojeń cewek osiąga niebezpieczny poziom 130°C. Ponowne załączenie układu następuje automatycznie po obniżeniu temperatury cewek poniżej 120°C.

Obudowa plastikowa.

Duża żywotność. Zasada działania, wysokiej jakości materiały, zwarta i lekka konstrukcja zapewniają długą żywotność urządzenia.

Wysoka sprawność. Wykorzystywana zasada oscylacji elektromagnetycznej, która praktycznie eliminuje problem tarcia minimalizując zużycie energii, gwarantuje wysoką sprawność.

Niski poziom hałasu. Dźwiękoszczelna obudowa wraz z wbudowanym w podstawę tłumikiem hałasu skutecznie redukują poziom hałasu.

Niski poziom wibracji. Napęd oraz podstawa pompy są oddzielone gumową przekładką antywibracyjną, silnik zamontowany jest na podstawie za pomocą specjalnych nóżek redukujących wibracje, dzięki czemu są one niewielkie.

Nie wymaga smarowania. Bezolejowa eksploatacja gwarantuje przepływ suchego i bezzapachowego powietrza.

Bezpulsacyjny przepływ powietrza. Specjalnie wyprofilowane komory wewnętrzne i tłumik wydechowy wkomponowany w podstawę zbiornika gwarantują przepływ powietrza praktycznie bez pulsacji.

Odporność na warunki pogodowe. Dmuchawy serii JDK są bryzgoszczelne i odporne na warunki pogodowe, jednakże ze względu na bezpieczeństwo użytkowania i żywotność nie powinny być wystawiane na bezpośrednie działanie słońca, deszczu czy śniegu.

Uniwersalne zestawy naprawcze. Dla wszystkich modeli w serii dostępne są komplety naprawcze. Są one pakowane próżniowo w folię aluminiową, co zapewnia lepsze warunki dla długotrwałego przechowywania bez pogorszenia przydatności.

Zastosowania

  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków
  • Napowietrzanie stawów rybnych i oczek wodnych
  • Rękawy terapeutyczne, materace przeciwodleżynowe
  • Ogniwa paliwowe
  • Urządzenia ozdobne i dekoracyjne (np. kolumny wodne)
  • Generatory zapachów

Parametry JDK-20

Parametry JDK-20

Wymiary JDK-20

Parametry JDK-20

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

SECOH Dmuchawa membranowa, 3000l/h, pompa JDK-20

SECOH Dmuchawa membranowa, 3000l/h, pompa JDK-20

SECOH Dmuchawa membranowa, kompresor, pompa
JDK-20
3000l/h
16W

Napisz opinię