Producenci

Ostatnio przeglądane

Benibachi Zestaw próbek org

BENIBACHI ZESTAW PRÓBEK - zestaw próbek dziewięciu pokarmów marki Benibachi
- oryginalne próbki

Więcej szczegółów

38,50 zł

Brak w magazynie
Brak w magazynie

Dodaj do listy życzeń

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Więcej informacji

BENIBACHI - KREWETKOWY MERCEDES

 

Marka Benibachi jest najbardziej znaną marką specjalizującą się w produktach dla krewetek na świecie. Nie tylko tworzy najwyższej jakości produkty dla CRS i innych odmian, ale także wysokiej klasy krewetki. Benibachi jest jedyną marką, która produkuje swój asortyment od podstaw. Dodatkowo azjatyckie marki często tworzą swoje produkty w fabryce benibachi, jednak są one mniej skoncentrowane i znacznie droższe. Benibachi to doskonałe produkty w najlepszych cenach. Na kanale YouTube można zobaczyć wszystkie galerie i osiągnięcia marki. Benibachi jest obecnie nawet w japońskiej telewizji.

Do tworzenia tych pokarmów Benibachi używa najlepszych produktów naturalnych i warzyw jak jarmuż i szpinak z własnej farmy! Już dziś możesz przetestować je wszystkie za grosze i wybrać najbardziej odpowiednie dla swoich krewetek!

Karmienie krewetek pokarmami Benibachi to najlepsze co możesz im oferować! Efekty są gwarantowane. Spodziewaj się tylko pozytywnych efektów m. i.: pięknego wybarwienia, głębokiego koloru, błyszczącego pancerza, krewetki będą rosły szybciej, będą rosły większe, kolejne pokolenia krewetek będą miały lepsze kolory, krewetki będą miały lepszy metabolizm itd itd.

 

W komplecie:

KALE (5 tabletek) - najwyższej jakości pokarm dla krewetek wykonany w 100% z ekologicznego jarmużu uprawianego na farmie Benibachi. Bez dodatków, bez wypełniaczy, bez konserwantów, bez pestycydów.

GOLD FOOD dla dorosłych (5 dużych listków) oraz GOLD FOOD dla maluchów (około 100 kawałków) - to najwyższej jakości pokarm dla krewetek odmian Cardina. Wykonany z  100% organicznych składników, wzmacnia zarówno wzrost jaki i poprawia kolory. Duża zawartość wapnia poprawia gęstość pancerza i pogłębia dodatkowo kolor.

SP FOOD (20 listków) - to specjalny pokarm, którego podstawą są różnorodne białka zwierzęce. Został zaprojektowany w celu wzmocnienia i pogłębienia kolorów krewetek! Zawiera glony Kelp, drożdże piwne wapń, białka zwierzęce, białka roślinne, naturalne ekstrakty witamin, naturalne ekstrakty mineralne, naturalne ekstrakty pigmentów.

GOLDEN FOOD (5 dużych listków) - Golden Food to podstawowy pokarm specjalnie zaprojektowany dla wszystkich odmian krewetek jak "Golden Eye Tiger Shrimp", "Black Kingkong" i innych. Pokarm poprawia wzrost krewetek i pogłębia ich kolor. Bardzo chętnie spożywany.

RED BEE AMBITOUS (około 2-4 cm pałeczek) - Red Bee Ambitous MIX to mieszanka skoncentrowanych kwasów organicznych i enzymów z organicznym jarmużem w formie pałeczki, zaprojektowana w celu przyspieszenia tempa wzrostu krewetek. Pokarm rozpuszcza się powoli, dzięki czemu jest odpowiedni także dla maluchów. Zawiera enzymatyczne liście kapusty, glony kelp, kwasy fulwowe, drożdże Torula, drożdże piwne, wapń, wodorosty hijiki, inne składniki.

DRY SPINACH (około 10-30 kawałków zależnie od ich wielkości) - Wolny od pestycydów suchy organiczny szpinak. Dzięki dokładnemu suszeniu porcja 20g jest naprawdę pokaźna. Szpinak jest kultywowany w farmie Benibachi na specjalnym podłożu i stanowi podstawową dietę. Może być podawany codziennie w ilości jaką krewetki zjedzą przez jeden dzień. Powoli tonie po podaniu do akwarium.

GOLDEN MINERAL FOOD (2 łyżeczki) - Golden Mineral Food to uzupełniający pokarm specjalnie zaprojektowany dla wysokich odmian krewetek jak "Golden Eye Tiger Shrimp", "Black Diamond Tiger Shrimp" i innych. Pokarm wzmacnia krewetki, system odpornościowy i zagęszcza pancerz. Bogaty w wapń i magnez, zawiera także dodatki pokarmowe.

BABY FOOD (1 łyżeczka) - Drobny, powoli tonący pokarm w postaci proszku zaprojektowany od podstaw specjalnie dla celu karmienia maluszków w najtrudniejszym dla nich okresie życia do około 1 miesiąca. Pokarm znacząco zwiększa przeżywalność małych krewetek, przyspiesza tempo wzrostu i poprawia proces wylinki.

KOMB FOOD (1 łyżeczka) - to bogaty w składniki odżywcze i białka roślinne pokarm dla krewetek bazujący na rożnych odmianach KELP i wodorostów morskich. Dostarcza obfitą porcję minerałów, mikroelementów, witamin i naturalnych składników odżywczych, które są bardzo dobrze akceptowane przez krewetki. 

 

Pragniemy w kilku zdaniach opisać nasz zestaw i profesjonalnie karmienie krewetek.

Po pierwsze oferujemy absolutnego lidera krewetkowego, jedynej profesjonalnej marki produkującej pełne spektrum specyfików dla krewetek na świecie od ponad 10 lat. Sprawdź stronę zanim kupisz.

Po drugie musisz wiedzieć, że Twoje krewetki zjedzą niemal wszystko i tylko od Ciebie zależy co im podasz do jedzenia. Jak je przyzwyczaisz zjedzą nawet paszę za 2zł/kg i produkty z pasz sprzedawane pod różnymi markami dla krewetek. Dlatego profesjonaliści na całym świecie używają tylko sprawdzonych produktów.

Po trzecie musisz wiedzieć, że nie wolno przekarmiać krewetek! Nie jest ważna ilość pokarmu tylko jego jakość. Nie myśl, aby kupić jak najwięcej, bo zazwyczaj to znaczy kiepską jakość! Zła dieta, niskiej jakości pokarmy i przekarmianie prowadzą do pogorszenia metabolizmu i mogą mieć negatywne skutki zdrowotne.

Po czwarte krewetki z hodowli Benibachi o wartości nawet 2000 zł znane ze swojego intensywnego i głębokiego koloru są karmione tymi pokarmami.

Po piąte oferujemy najniższe w Europie ceny na produkty Benibachi, dzięki czemu możesz kupić zestaw najlepszych pokarmów w cenie około 50 zł za jedyne 24,99.

Po szóste wszystkie nasze pokarmy są oryginalne, posiadają oznaczenia i opisy, są świeże i pochodzą z Polskiej dystrybucji.

 

Komplet najlepszych na świecie pokarmów niezbędnych do utrzymania najwyższych klas krewetek w najlepszej cenie!

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Benibachi Zestaw próbek org

Benibachi Zestaw próbek org

BENIBACHI ZESTAW PRÓBEK - zestaw próbek dziewięciu pokarmów marki Benibachi
- oryginalne próbki

Napisz opinię