Producenci

Ostatnio przeglądane

GT Essentials Life! 15g - pokarm dla krewetek Zobacz większe

GT Essentials Life! PROTEINA dla młodych krewetek wzrost próbka 2g

GT Essentials ® - Life! - PROTEINA Premium

Więcej szczegółów

5,00 zł

Bardzo dużo
Bardzo dużo

Dodaj do listy życzeń

Nowy

93 Przedmioty

Więcej informacji

GT Essentials ® - Life! - PROTEINA Premium

Pokarm dla krewetek ozdobnych. GT Life! - PROTEINA Premium zostało opracowane w celu zapewnienia jak najlepszego zaopatrzenia w białko, w tym niezbędnych enzymów i niezbędnych aminokwasów, które sprawiają, że białko jest użyteczne. 
Nadaje się do hodowli małych i młodych krewetek oraz w czasach zwiększonego zapotrzebowania na białko do tarła i tworzenia jaj.
Cząsteczki jedzenia GT Life! - PROTEINA Premium są dokładnie dopasowane pod względem wielkości i zrównoważone. Zawiera bardzo dużą liczbę bardzo małych cząstek bakterii, dzięki czemu nowo narodzone i młode krewetki mogą je łatwo wchłonąć. Po umieszczeniu w akwarium cząsteczki te znajdują się poniżej linii wzroku człowieka. 
Podstawą GT Life! - PROTEINA Premium jest bardzo wysoka gęstość składników odżywczych (zawartość składników odżywczych w stosunku do zawartości energii).

Ponadto, GT Life! - PROTEINA Premium dzięki genialnemu składowi cząstek paszowych automatycznie naturalnej mikrofauny. Mikrofauna jako pojęcie parasolowe to niewidzialne stworzenia, takie jak bakterie, pierwotniaki, które tworzą się wszędzie i stanowią inne naturalne źródło pokarmu dla krewetek karłowatych lub ich potomstwa.

  • Młode zwierzęta rosną bardziej równomiernie i szybciej ze względu na dostępność pasz na dużą skalę i skoordynowane dostarczanie składników pokarmowych
  • Drobne cząsteczki dla idealnego biofilmu pokarmowego
  • Łącząc podstawowe cechy GT Life! - PROTEINA Premium i zastrzyk naturalnego pożywienia (mikrofauny) zapobiega objawom niedoboru związanego z odżywianiem (problemy z linieniem / kalekim wzrostem) 
  • Starsze zwierzęta są ustawione na „Tryb wyszukiwania i ścierania”. Zainteresowanie świeżo pokrojonym jedzeniem zostało w dużej mierze wyeliminowane.
  • Mikrofauna bardzo przyspiesza wzrost i rozwój krewetek
  • Ślimaki nie mogą blokować jedzenia

Składniki
są najwyższej możliwej klasy bez względu na ceny surowców. Żadne zawarte w nim materiały podszewkowe nie są rozciągane, dlatego idealnie nadają się do mieszania z innymi wysokiej jakości paszami proszkowymi, takimi jak GT Life!

Zalecane karmienie
Ze względu na bardzo wysoką jakość możliwe są następujące scenariusze karmienia: 

W normalnym utrzymywaniu akwariów z krewetkami: Zawartość 0,3 ml do 10-15 krewetek raz dziennie 
W stawach hodowlanych: W celu promowania tworzenia jaj możliwe jest potrójne dawkowanie (Dostosuj odpowiednio zmianę wody) 

mieszankę
GT essentials Life! - Białko premium może być stosowane w proporcjach 1: 3 do 1: 6 z innymi rodzajami pasz w proszku, takimi jak GT Life! (klasyczne). 

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

GT Essentials Life! PROTEINA dla młodych krewetek wzrost próbka 2g

GT Essentials Life! PROTEINA dla młodych krewetek wzrost próbka 2g

GT Essentials ® - Life! - PROTEINA Premium

Napisz opinię